Praca > Ogłoszenie:

Trener / Dydaktyk

Opis stanowiska:

Praca polega na sprawowaniu merytorycznej i dydaktycznej kontroli nad uczniami realizującymi kurs technik skutecznej nauki i efektywnego czytania w systemie e-learningowym oraz korespondencyjnym (ocena testów kontrolnych, udzielanie wskazówek, kontakt zdalny z uczniem i/lub rodzicem).

Oczekujemy:

Zapewniamy:

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny należy przesłać

na adres mailowy rekrutacja@uski.edu.pl

Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.

Zgłoszenie aplikacyjne powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do real­iza­cji pro­cesu rekru­tacji (zgod­nie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jed­no­lity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Bądź na bieżąco!