O nas:

Jeżeli do nas trafiłeś to prawdopodobnie szukasz dla siebie właściwej drogi. Potrzebujesz sposobów, aby rozwinąć skrzydła i poszerzyć swoje horyzonty. Zajrzałeś we właściwe miejsce :-)

Pięć konkretów o nas:

1. 15 lat doświadczenia

Już od 15 lat zbieramy cenne doświadczenia. Nasze programy są ciągle rozwijane i dostosowywane do szkolnych wymagań i zmieniającej się rzeczywistości.

2. USKI Quality Control

Stworzyliśmy specjalny system kontroli jakości. Zestaw zasad i procedur daje gwarancję najwyższej jakości naszych usług. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

3. Budujemy pozytywny obraz Ciebie

Masz więcej talentów niż myślisz, my pozwolimy Ci je odkryć! Wspólnie wzmocnimy Twoją pewność siebie i damy Ci narzędzia, abyś sięgnął po niemożliwe.

4. Stawiamy na kadrę

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją. Dobieramy ich z najwyższą starannością i dbamy o systematyczny rozwój organizując warsztaty i szkolenia metodyczne.

5. Wymagamy

Nasze metody pracy z uczniami oparte są na przekonaniu, że tylko trening i systematyczność pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty. My dajemy z siebie wszystko, ale wymagamy Twojego zaangażowania.

Zobacz nasz statut oraz regulamin.

Nasz zespół:

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach