Najlepsi uczniowie:

Zobacz tych, którzy już cieszą się swoimi wynikami po ukończeniu naszego Kursu. Życzymy Ci podobnych, albo jeszcze lepszych efektów!

Zamieszczamy wyniki wyłącznie tych uczniów, którzy wyrazili zgodę na opublikowanie swoich danych.

Imię i Nazwisko

Przed kursem

Po kursie

Prędkość czytania [słów/minutę]Stopień zrozumienia [%]Prędkość czytania [słów/minutę]Stopień zrozumienia [%]
Aleksandra Szypryt132404170690
Maciej Jastrzębski255804101070
Sandra Cybulska78103210090
Wiktor Miśkowicz193702142060
Patrycja Janiszewska1696017040100
Miron Młudzik175601704080
Damian Kuciński129101704070
Dominik Łagowski284901691080
Aldona Blumowska2203014910100
Kamil Procyk114701491090
Karina Drobisz183201491090
Magdalena Konrady1469014451100
Patrycja Ślązak2261001267390
Kamil Górecki93601226260
Katarzyna Jankowska350401042690
Martyna Równiak398601021070
Anna Dobrzeniecka187701010890
Krystian Zbyrad14370994090
Tomasz Urbański29070994090
Przemysław Stube12635994080
Alicja Sikorska13010987480
Justyna Podwysocka141408520100
Daria Stempel22310852080
Patrycja Grabska33180852080
Natalia Tkaczewska14460852070
Adrian Kozłecki21270792490
Paulina Gorgosz17710792490
Monika Czechowska23210764690
Damian Pańkowski7850745590
Adam Kraska22980745570
Szymon Madeja130406782100
Marlena Dąbrowska190706626100
Joanna Repeć23950662690
Marzena Kulferst30460662680
Artur Bobowski14040662660
Joanna Marchwiak193505964100
Justyna Palkij36780596490
Anita Fronczak26810596450
Weronika Serek29750594480
Edyta Krawczyk15850587680
Agnieszka Zmyślony41110550090
Wioleta Krasnodębska8480545890
Alicja Górna19160542290
Mateusz Musialski22510542190
Maciej Kowalski25910542160
Patryk Stadnik19120542150
Kacper Kania18180540470
Oskar Kowalski20410527860
Justyna Równiak16850510570
Hubert Dębowski6770507170
Ananda Forysiak200804999100
Patrycja Jaroszyńska16850497090
Piotr Lomanówka25080497080
Angelika Franki21380497070
Adrinna Duda8270497060
Brygida Rafa115904810100
Anna Butrymowicz211304624100
Radosław Głowacki118704588100
Agnieszka Tyrała172904588100
Anna Kołosińska21370458790
Jan Dzierżak15770458780
Jacek Nogowski10670458780
Maciej Tomaszewski13780458760
Izabela Zalewska13066426090
Hieronim Wróblewski31150426090
Kinga Kurzaj11010426080
Małgorzata Pożoga14650426080
Kinga Przybyła14210426080
Karolina Wojtas22710426040
Damian Guła18040426040
Aleksandra Garczyńska15510422490
Michał Jóźwiak28410422390
Kamil Chomik17110417080
Angelika Nowakowska15140400790
Krystian Krakowski13370400080
Iwona Zatorska210803991100
Wiktoria Kapała213703976100
Joanna Banasik24660397690
Paulina Wiśniewska13890397680
Zuzanna Nazaruk29880397660
Weronika Psota77803950100
Adam Natkaniec200803942100
Karolina Dziurdzia10080390090
Jakub Koda17640387680
Katarzyna Samborska17710382790
Agnieszka Dzioboń22010379480
Dawid Dmochowski12210377670
Stanisław Krzysztofek20070372890
Arkadiusz Podgórny13935372880
Alicja Rojan142603727100
Martyna Więcka187653727100
Adam Nowak29440372790
Karolina Gawlik13010372780
Anna Drewniak20960372780
Patryk Kozak21610372780
Łukasz Chamer21510372770
Beata Rusakow12040372760
Rafał Warywoda17110367290
Katarzyna Zasada10080366090
Natalia Kaczmarek157603600100
Paulina Dojlido166903520100
Szymon Trybała28270351080
Aleksandra Dyngosz157603508100
Igor Polit120503508100
Filip Nowak13935350890
Filip Nowek13930350890
Eryk Krok11650350860
Szymon Urbanek13970350380
Jakub Janowski6120345880
Magda Piwińska22960344570
Ewelina Durkalec197803408100
Rafał Orzechowski85603313100
Magdalena Wołoszyn240603313100
Ewelina Kurek18520331390
Magdalena Musioł15410331380
Urszula Rejman28710331380
Kamil Skirło19270331380
Natalia Orzechowska17080331370
Michał Sobeczko8670331370
Katarzyna Rembiasz209603253100
Artur Zając14310324180
Mateusz Jabłoński42020324180
Angelika Kwiatkowska15840323760
Katarzyna Zieleń20370322390
Michał Brylski14660320780
Mariusz Satała18250320090
Tomasz Stawiarski12080320090
Mikołaj Konopka240503181100
Małgorzata Lepak198403139100
Julia Żmudka17910313990
Izabela Boroń16240313990
Małgorzata Kornaś12440313990
Filip Hnitecki20170313980
Marcin Szydlak17950313970
Magdalena Zieja18870313890
Angelika Gmuzdek27450313880
Daniel Śmiech8710313880
Diana Czubska14370313870
Emilia Jankowska22410311890
Anna Sieńczak22070305890
Kamila Nagoda22880305870
Klaudia Witeczek195703027100
Dagmara Sztejka22340301570
Wasyl Wasyłykiw15090298960
Aleksandra Jaśkiewicz133352982100
Joanna Malinowska1131002982100
Wioleta Pelczarska153402982100
Przemysław Nosal11410298290
Kinga Osierda20670298290
Radosław Wielgus23950298280
Konrad Borowski19160298280
Klaudia Bielińska17460298280
Dawid Wodziński13410298280
Artur Orzechowski13470298270
Jakub Kulus12230298270
Aleksandra Brodzik39410298260
Alicja Góra13547293580
Marcin Przymencki8050290180
Joanna Tkaczyk13710290080
Magdalena Dziedziczak13230289270
Karol Jędrzejczak10710286080
Liwia Ćwiek15680284190
Daria Żydowo14050284090
Anna Leśniak16980284090
Karol Stępień22360284082
Karol Miller7540284080
Paula Jęczkowska22010284080
Aneta Płusa27250284080
Magdalena Zapalska26410284080
Karol Miller7540284080
Kamila Stawowczyk28380284060
Bartłomiej Rzeszut22360280280
Agata Burnat19410280080
Ewa Urynowicz26750278590
Grzegorz Czekaj47970278490
Dorota Wasilewska15440278290
Kamila Grejner13035271190
Mateusz Borek13280271190
Damian Grabiec9050271180
Daria Durczak190402710100
Miłosz Wojdyło12540271090
Maciej Cegiełka7320271090
Eunika Bednarczyk20410271090
Aleksandra Lesiak18060271080
Konrad Dziurdź15350271080
Aleksandra Jedynak20550271070
Adrian Koper10560270190
Ewelina Siejwa15670268390
Bartosz Wróbel9160262270
Anna Olejarczyk15360260990
Anna Łęcka169702593100
Aneta Syganiec230502593100
Ewelina Magda15610259390
Aleksandra Smoter14280259390
Barbara Rutkowska15655259390
Kamil Rutkiewicz16050259380
Oskar Grocholski30857259380
Małgorzata Osemlak21180259379
Szymon Pawłowski14810259370
Mikołaj Stachowiak7220259370
Liliana Podwika10080259370
Daniel Szczepanik25070259360
Kacper Kadłubicki12450259360
Paulina Jakubowska17080257390
Patryk Pelczarski170702563100
Aleksandra Górna15250254080
Kamil Szczepański19380252670
Adam Bogunia18010251880
Magdalena Janas130502500100
Justyna Jamrozy200702500100
Klaudia Kłak191102497100
Edyta Zbąska27990249490
Karolina Matuszczyk148102485100
Katarzyna Adamiak16070248590
Justyna Kempińska17735248590
Julia Lewandowska16020248590
Artur Litewiak13490248590
Piotr Zieliński12280248580
Weronika Aduckiewicz19855248580
Martyna Kamińska17450248580
Katarzyna Szorn12650245690
Maciej Jamróz14660244080
Łukasz Karwowski132402435100
Patryk Kołodziej20070243280
Jakub Mażysz13910243090
Kamil Łyskawiński14030241690
Agata Gierszewska136102405100
Mateusz Botorek18830240580
Sandra Kwaśniewska10125240090
Damian Janusz15370239680
Marek Bryła13180239580
Szymon Stachewicz10490238690
Kamil Borys11860238690
Weronika Szczukiecka18950238680
Beata Seemann15270238680
Kamil Kułaga9130238680
Ewa Bugiera17810238670
Łukasz Janiszewski18060238670
Agnieszka Barwicka19170238660
Anna Maria Wojnarowicz19570238590
Natalia Dzierlińska18360238590
Joanna Buk35170238590
Magdalena Brylska25160238590
Karolina Bogucka16860238590
Tomasz Pawlik30760238580
Kamil Bryl18010238580
Olga Ginalska36650238580
Adrianna Masternak10360238580
Anna Wąs13230238570
Kamil Szczepański15010238570
Andrzej Słupecki11510238570
Jarosław Miernik23160238370
Barbara Sarat112402364100
Sybilla Leska31980235990
Magdalena Ziomek13160235490
Karolina Wolak136602343100
Igor Rutkowski19350232290
Paulina Lipińska190802304100
Karolina Sawicka87102300100
Bartosz Kiełczyński6825229490
Iwo Czerniejewski25350229480
Joanna Dzik189802293100
Monika Rykała21360229390
Mateusz Baniukiewicz11280229380
Damian Pakoca10370229370
Anna Pydyn26860229370
Oliwia Jankowska140402275100
Mateusz Górny17240226860
Sabina Dolasińska11310224280
Alicja Rajska12650223080
Krstian Tłustochowicz13730221370
Krystian Tarasek225802209100
Dawid Pasterny15750220990
Mateusz Kosela23190220890
Ilona Klęk14070220890
Paulina Mączyńska17650220890
Joanna Martyna12880220890
Kinga Bieńka10040220890
Sylwia Murdzia19080220880
Katarzyna Janas11260220880
Małgorzata Górka17070220880
Norbert Tusień10040220590
Rafał Prochownik16760218490
Agnieszka Narożna22240217880
Barbara Drewniak8260217680
Weronika Olejniczak18250216880
Gabriel Mendela18360213090
Wiktoria Lurka12060213090
Anna Jurczak39060213090
Dawid Gwizdała12260213090
Angelika Adamiak12980213090
Karolina Lebiedzińska9550213080
Paulina Frydrych20110213080
Karol Zrostek41340213080
Jakub Gonciarz9030213080
Krzysztof Kot19250213080
Kinga Fałtynowicz17970213080
Magdalena Dachowska16910213070
Rafał Żyła24440213070
Ewelina Błaszkowska12070213070
Aleksandra Grochmal22460213060
Aleksandra Zienko18250213060
Michał Odorczuk28945213060
Daniel Wodyński11270212470
Daniel Wodyński11270212470
Wojciech Świst12410211890
Dawid Stolarski15268211680
Anna Czaja14010211590
Łukasz Zielnkiewicz14650211480
Mateusz Fiedorowicz158902109100
Aleksandra Wyka19710210880
Mateusz Podstawka16810210070
Ewa Kłak11070210070
Iwona Piłat12550210070
Grzegorz Michorczyk12450210070
Kamil Kuchta20530209890
Marta Pergół18250208390
Mateusz Sołtysiak20910207480
Patryk Budzan20060206570
Mateusz Kaznecki10080206560
Waldemar Bednarczyk21240205790
Katarzyna Symołon28280205790
Adam Jawor19060205790
Sylwia Nowak26270205780
Michał Cieśla13680205780
Beniamin Mika16710205780
Piotr Michalski162102056100
Anita Błaszczyk144102056100
Daniel Rybka25510205690
Damian Urbanek16410205690
Agnieszka Wójcicka11150205690
Marta Południak14550205690
Oliwia Nowak17410205690
Bartłomiej Gomola23240205690
Ruta Mika16460205680
Konrad Świerżyński12780205680
Miłosz Dutkiewicz9360205680
Radosław Głąb23860205680
Aneta Maksymowicz14770205680
Katarzyna Kulpaczyńska17780205680
Przemyslaw Kadłubicki11590205670
Aleksander Kłap23010205670
Mikołaj Mikołajewski14820205670
Aneta Satke14160205660
Beata Pogorzelec11160205650
Bartłomiej Harkawik17270205480
Bartłomiej Bała32590205280
Aleksandra Czekaj177602050100
Ewelina Jadczuk140602048100
Tomasz Siciński32370204280
Kinga Stawowczyk32370203980
Łukasz Stanisławski30045203090
Justyna Oczadły14760202890
Agnieszka Kruszelnicka23950202290
Bartosz Stepczyński21940202180
Bogumiła Osińska11340201190
Magdalena Lidwin83102005100
Luiza Rogowska11890200580
Karolina Wośko110602003100
Magdalena Pitlok19560200180
Kamil Kliza117802000100
Aleksandra Rachwał20010200090
Katarzyna Targosz16360200080
Monika Wojtaszko13450200070
Monika Wojtaszko13450200070
Szczepan Więzik9660200060
Joanna Świder12380199890
Małgorzata Juraszek15870199480
Nicol Szulc357101989100
Agnieszka Kwaśnica120501989100
Michalina Kurgan139101988100
Bartłomiej Czupta175701988100
Aleksandra Drożdziok106701988100
Katarzyna Bąk174401988100
Aleksandra Cieśla335601988100
Mateusz Siwak11980198890
Marcin Folek4010198890
Julia Pikulska16080198890
Kamil Długoszewski12560198890
Julia Pikulska16080198890
Adrian Tomczak14830198890
Monika Wesołek11660198890
Magda Frąckiewicz23690198890
Konrad Giełzak13840198890
Kacper Benc18980198890
Anna Popowicz19925198880
Monika Staszak10470198880
Dominika Zając16255198880
Marcin Urban22010198880
Anna Wojciechowska17350198880
Kinga Głąb11520198880
Alicja Bełz16670198870
Karolina Uściniak11970198870
Grzegorz Dajczenko10690198870
Magdalena Niżnik20080198860
Jakub Mercik20610198860
Monika Kuczyńska16560198860
Sylwester Krajciewicz12010198860
Damian Rosołowski16760198850
Natalia Mielczarek18480198780
Monika Stężycka11450198780
Krzysztof Tomsia19920198680
Sylwia Chełkowska143701983100
Maciej Lewandowski20610198270
Marcel Grocholewicz28010198070
Adam Basiński10660197880
Patryk Riemer143601972100
Piotr Oczkowski10570196360
Kamila Sarnecka185501960100
Sylwia Pieczyńska170701960100
Patrycja Korba112501959100
Weronika Sędzimir22710195490
Aleksandra Walczyk19360195080
Angelika Wrożyna10010193790
Mateusz Kachel21290192590
Jerzy Róg250101924100
Anna Konieczny132501924100
Paweł Mach17770192490
Kamil Jurczyk15170192490
Grzegorz Gurba10070192390
Mateusz Michna19140192380
Daria Baran11180192380
Maciej Ponichtera23860192380
Ewelina Wojdak22880192380
Karolina Kania19280192370
Ceary Sadzewicz13860192370
Karolina Pyzik13270192370
Konrad Mokrzycki19440192360
Ramon Durczok5340192360
Wiktoria Chmielecka14280192090
Paweł Mach17770192090
Aleksandra Jonak347601915100
Barbara Baliszewska189101897100
Dominika Doroszuk16340189480
Aleksandra Krysa150801884100
Anna Erdmańska20550187980
Tomasz Święch12090187090
Konrad Czaja20010186490
Alicja Wojtkowiak13730186480
Grzegorz Owsiak15580186480
Renata Dąbrowska23060186470
Magdalena Duszatyńska10670186460
Konrad Lipiński14970186460
Anita Meller7050186460
Aleksandra Przywara10650186390
Roman Janota12140186390
Michał Stawarski18040186380
Mateusz Bukowski14490186370
Miłosz Pęczek10470186350
Wiktoria Kamionka14380186350
Mateusz Juraszek15270185580
Marika Sobiechowska13560185260
Aneta Osip100401850100
Patryk Sochań28060185090
Mateusz Budniak10240185080
Natalia Zając6880184280
Patryk Burejza13410183290
Agata Plecety19880183080
Marlena Wawrzkowicz85101825100
Edyta Tomaszkiewicz17110182090
Małgorzata Stocik13150181880
Klaudia Durak12650181670
Kazimierz Strzała17290181090
Damian Kwiecień19880181080
Beata Stefaniak148151807100
Jędrzej Skraba83701807100
Aleksandra Dąbrowska245801807100
Karolina Mleczko12670180790
Kamil Inglot19550180790
Paula Słowik11290180790
Justyna Dziadek15670180790
Adam Ratajczak11960180790
Kamila Niewiadomska17710180780
Joanna Kołudzka12770180780
Jakub Papla16040180780
Adam Szeligowski22230180780
Julita Molik189100180780
Marcin Bernacik17470180780
Szymon Ossowski16450180770
Aleksandra Durzyńska32050180770
Marcin Bajor26580180490
Dominika Grajewska150101800100
Adrian Pochodaj11010180080
Sara Kowalczyk19450180080
Slawomir Kipa12010180080
Patrycja Blech11650180070
Marzena Zielińska9060179380
Adam Staszczyk30035178670
Karmen Wiercioch10820178570
Bartosz Jakubicki27780178480
Mariusz Nowak11310177260
Joanna Rek148601760100
Ewelina Słowik189100176090
Izabela Lenik120501755100
Marlena Jawna206901754100
Marek Rudkiewicz199601754100
Dawid Bartczak159401754100
Aleksandra Rudnicka159501754100
Aleksandra Krupińska27070175490
Marta Pazdecka31130175490
Lidia Kornas17040175480
Dominika Pigoń21980175480
Paweł Machura12160175480
Michał Kudyk26380175480
Justyna Belczyk13750175470
Mateusz Talik13390175470
Jakub Sioda10060175460
Adrian Drewniak30620175450
Monika Gromadzka11380175270
Ewelina Stanisławska17370175090
Michał Pływacz1010173480
Angelika Konopko6010173280
Monika Wielgus19810173180
Krzysztof Szpieg14280172890
Jacek Sikorski27660172580
Kamil Nonckiewicz16010171280
Marek Jurowicz16490170780
Bartosz Jabłoński14570170570
Marcin Nowy6120170560
Stanisław Zych271401704100
Paweł Marek105301704100
Izabela Witoszek179601704100
Anna Poręba163901704100
Szymon Gąsienica-Bednarz27280170490
Paula Przewodowska23580170490
Marta Oraczewska27750170490
Milena Ejdys14260170480
Piotr Nowak24610170480
Sabina Zając16560170480
Małgorzata Chwalińska16350170480
Joanna Kiełb15060170480
Magdalena Belczyk27980170470
Anna Kubicka Anna Kubicka33350170470
Natalia Sękowska12420170470
Sylwia Marszałek17670170470
Kamila Zubel16650170470
Marta Wróbel13410170470
Joanna Komperda19180170460
Izabela Szpyt18070170390
Karol Abramowski12050170090
Krzysztof Raducki9310169770
Katarzyna Wach14660169480
Maciej Oczkowski25070169370
Grzegorz Kostyra16610168780
Łukasz Grochowski11610168380
Kamil Gołąb19060168380
Daria Bugaja27280167180
Amanda Czechowska126101669100
Radosław Kuczyński14090165790
Alicja Witek17660165790
Monika Kowalska19410165780
Karolina Perdek19860165770
Patrycja Zapalska16140165690
Paulina Pałubska17250165690
Wirginia Marcalik26610165690
Agnieszka Rumińska24460165680
Bartosz Chwalibóg11350165680
Daria Dziedzic19210165660
Sylwia Cieślik23510165640
Milena Ciecierska137101655100
Zuzanna Grunwald192101654100
Jakub Jasiński38170165490
Mateusz Wójcicki233100165470
Maciej Hawryłycz4581001650100
Agata Ledwoń186901650100
Anna Janik15110165090
Maciej Bożek13610164370
Kinga Łapińska27010164090
Patryk Pępczak10650163680
Sandra Kałuzińska15950163680
Monika Ferdus198101632100
Dawid Witek125701630100
Damian Hołod14640163070
Barbara Gawęda9040162970
Sara Bradel10350162660
Adrian Hertig11710162490
Kamil Jankowski14540162470
Maciej Rewera201901612100
Karolina Konar Karolina Konar121301612100
Huber Skiba119501612100
Karolina Chmurska19160161290
Maria Augustyńska27050161290
Karol Szymczyk14570161280
Magdalena Wojnarowska12010161280
Karol Szymczyk14570161280
Lidia Pniok26580161280
Monika Myjak19210161280
Łukasz Kopczyk17710161270
Izabela Kotyńska157601611100
Joanna Bartoszewicz136601611100
Gabriela Bielecka21840161190
Jakub Cichoń16069161190
Krzysztof Rembiasz15670161190
Monika Skrobol17780161190
Wioletta Nędza11960161190
Bartosz Zawisza5910161180
Dawid Niżnik11290161180
Krystyna Sobolewska27440161180
Wojciech Mika40560161180
Joanna Brygier13040161180
Magdalena Wykrent9933161170
Adrian Podkalicki12650161170
Anna Borsiak16810161170
Cezary Waligóra17330161160
Adam Gajniak12840161150
Kacper Szczygieł133100161070
Roksana Chełstowska16410161060
Sonia Imiołczyk14050160380
Konrad Olesiński16070160280
Nikodem Wawrzyniak8010160280
Agnieszka Paszkowska290601600100
Mateusz Ułan15610160090
Marta Wieszczura11760160090
Daria Zakrzewska14960160090
Michał Grzesik18050160080
Ewa Kostrzycka23190160080
Michał Konopko1010160080
Katarzyna Polak25370160070
Slawomir Kuczak15010160070
Adrian Wyrzykiewicz10320159680
Dominik Aksamit27660158970
Adam Zieliński11910158480
Urszula Grzanka18480158470
Martyna Kaczmarek16070158470
Sabina Holka18360158270
Patryk Zygmunt8080158090
Jacek Ficoń18010157090
Ewa Bryja24870157090
Weronika Małysiak22270157080
Jolanta Stanisz12280157070
Beata Buszman230901569100
Przemysław Szymaszek213601569100
Magdalena Furmanek202101569100
Jagoda Sworowska140251569100
Andrzej Poliszkiewicz13810156990
Dominika Suchy19250156990
Zofia Kowalczyk18190156990
Karolina Słaba9410156990
Karolina Bednarczyk9430156990
Agnieszka Rochowczyk14030156990
Aneta Śmietana12250156980
Aleksandra Obudzińska19250156980
Jolanta Kompała13680156970
Beata Pustułka25350156970
Weronika Knap21570156970
Daniel Kończyk14870156960
Michał Miotk14550156950
Mateusz Stańczuk13270156860
Kacper Blak23160156460
Joanna Burczyńska24020155090
Anna Bróż25780155080
Dominika Bednarz4070154390
Aljović Adam Aljović Adam16660154380
Mateusz Dobrowolski17460154050
Iwona Bąk15820153090
Dagmara Miśkiewicz10690153080
Krzysztof Pilarczyk18040153070
Kamila Kotwica9920153050
Beata Wolak165801529100
Sylwester Supel12180152990
Dawid Czembor21170152990
Patrycja Dereń13770152990
Szymon Pasterzak9935152980
Monika Kluz25530152980
Dominika Rafało14670152980
Dawid Sierka11610152980
Andrzej Kuchta11770152980
Patryk Szumski11265152980
Aleksander Diogo12780152970
Konrad Padowski17760152970
Andżelika Bernaciak21050152970
Karolina Rezulak14725152970
Marek Myjak17610152960
Karolina Stromecka14670152950
Adrian Kochman24455152790
Sabina Salamon23901526100
Anna Drabkowska14440152480
Katarzyna Kolasa15010152390
Patryk Storbuczyński31180152090
Martyna Bila18010152070
Ewa Izydorczyk154701512100
Kamil Zajączkowski9090151290
Konrad Klima13060150890
Gabriela Lurka156101502100
Martyna Kuś17170150190
Anna Bluszcz115501500100
Karolina Necel170401500100
Jakub Kużaj15550150090
Magda Węgrzyn17050150090
Artur Tabaka11030150080
Jakub Boczek24080150070
Daria Dudek21570150070
Weronika Mielczarek13580150060
Andrzej Pisarski19470149490
Jakub Mróz13350149180
Justyna Skonieczna26790149170
Ewa Łysek23430140750
Laura Szymanik180401387100
Hubert Przygucki28040138770
Dawid Pasiecznik9070138580
Bartłomiej Żuk17980135060
Robert Król226601331100
Daniel Wójcik157100126980
Aleksandra Potoczna12970126870
Michał Musiał27970123470
Ewa Kaleta23350122180
Klaudia Baworska86090120695
Iga Pszczółkowska9860117070
Maria Matejko29560114750
Anna Drzewuszewska11890110070
Longin Rybak21750109470
Renata Bujalska21160109390
Kamila Zuber16650107470
Michalina Kapica46270106770
Maciej Ryba13350105390
Renata Rybak18090102180
Stanisław Gwiżdż29950102170
Sebastian Serek3748097240
Weronika Wojciechowska1153595260
Beata Suchcicka1987095080
Burchardt Jolanta2174092060
Małgorzata Złotnik853091780
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego