PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Wybierz stypendium:

Lista Laureatów Programu Stypendialnego USKI

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaInformacje
Julia BanasiakOstrów Wlkp.III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.Maria TomalakII
Martyna BiałeckaWałczZespół Szkół Ekonomicznych w PileMagdalena MichalskaIV
Weronika BogdańskaKutnoZespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w KutnieJanusz Pawlak2
Oliwier GołembiewskiBydgoszczSzkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi im. F. KajaArletta Popławska7
Mateusz JagiełłoŁowiczII Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaDorota Urbańska3
Marta JakubowskaŚroda Wlkp.Niepubliczna Szkoła Podstawowa KEGLIK w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaVII
Karolina JankoChorzówZespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 w ChorzowieAdam MańkaII
Weronika ŁąpieśŁowiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia Szalkiewicz3
Aleksandra MachowskaBydgoszczZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w BydgoszczyMariola Mańkowska1
Michalina MuchowskaPoznańGimnazjum nr 11 w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachIII
Daniel PasiukiewiczWłosieńZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. WyspiańskiegoBogdan HelikIV
Krzysztof RoszakSzczawno-ZdrójZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w WałbrzychuRyszard JanasII
Natalia ŚwitałaOstrów Wlkp.IV Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.Małgorzata JędrochII
Maja TomasikiewiczNowogardSzkoła Podstawowa nr 2 w NowogardzieLidia Wiznerowicz-GliwnaVI
Martyna TyfelCykarzew PółnocnyZespół Szkół w Starym CykarzewieMałgorzata ChodeckaIII G
Nicole WęcławiakŚroda Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wlkp.Kamila WaligóraVII
Mikołaj WolarGryfów ŚląskiSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śl.Dariusz ZatońskiVII
Aleksandra ZgóreckaOrzeszkowoLiceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.Anna PodbielskaIII
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego