PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Wybierz stypendium:

Lista Laureatów Programu Stypendialnego USKI

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaInformacje
Karolina BieleckaMalanówGimnazjum im. Jana Pawła II w MalanowieKrystyna SobczakIII
Aleksandra BorkowskaMiasteczko KrajeńskieZespół Szkół Ekonomicznych w PileRenata StrojnaIII
Dominika BorowskaStargard SzczecińskiGimnazjum nr 1 w Stargardzie SzczecińskimBeata GnizadowskaIII
Marta FintzelPoznańLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachIII
Michał GaszewskiŁódźPubliczne Gimnazjum nr 33 w ŁodziMaria Jolanta ChojnackaII
Weronika HorzelaRadzionkówZespół Szkół Chemiczno-Medycznych i OgólnokształcącychRyszard MitręgaIII
Cezary IgnaszakŚroda Wlkp.Niepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaIII
Norbert KarwasJelenia GóraZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. WyspiańskiegoBogdan HelikII F/
Marcin KleibertKnurówLiceum Ogólnokształcące "Filomata"Elżbieta WięcławII
Zuzanna KneraŁowiczGimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera w ŁowiczuMirosława WalczakIII
Weronika KossakJabłonnaPubliczne Gimnazjum im. Orła BiałegoKatarzyna TomporowskaIII
Ewelina KulikWałbrzychPubliczne Gimnazjum nr 1 w WałbrzychuGrażyna Zyta KułakowskaIII
Wiktoria LupaKowarySzkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Gielniaka w KowarachHenryk ManieckiVI
Oliwia MazurSzkoła Dwujęzyczna Partnerstwa Międzynarodowego Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna MaciejewskaI
Mateusz MiesiącŚroda WielkopolskaLiceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.Anna PodbielskaIII c
Bartłomiej MiśkoWałbrzychZespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w WałbrzychuRyszard JanasIII
Anna NoszczyńskaOlkuszSzkoła Podstawowa nr.5Grażyna Koziród5
Michał RadczycRaculaGimnazjum nr 6 w Zielonej GórzeSławomir BaranowskiII
Isabella SabanovicInowrocławSzkoła Podstawowa nr 6 w InowrocławiuMałgorzata BawolskaVI
Angelika SławińskaSzkoła Dwujęzyczna Partnerstwa Międzynarodowego Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna Maciejewska
Patryk SłowakiewiczKielceGim. nr 7 im Stanisława MoniuszkiDorota Białek-SołtysIII
Katarzyna SzwarcGorzów Wlkp.Zespół szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp. Szkoła Podstawowa i GimnazjumJerzy KoziuraVI
Katarzyna ŚmigielskaŁowiczGimnazjum nr 1 im. Henryka SienkiewiczaJolanta UrbanekIII
Mikołaj TyczyńskiSzkoła Dwujęzyczna Partnerstwa Międzynarodowego Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna Maciejewskaii
Bartosz WiśnyBudzisław KościelnyGimnazjum w Budzisławiu KościelnymElżbieta RewersII
Sylwia WysockaŁowiczZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia SzalkiewiczIII
Amelia ZgamaNowy TargGimnazjum nr 1 im. Tadeusza KościuszkiJolanta Kowalska1
Michał ZiółkowskiSzczecinGimnazjum nr 1 w SzczecinieOlga SzpejnowskaII
Aleksandra ZychSZKOŁA PARTNERSTWA MIĘDZYNARODOWEGO Ogólnokształcące Liceum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna MaciejewskaII
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego