PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Imię NazwiskoZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaGłosów Opcja
Adrian CelińskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia SzalkiewiczIII3159» głosuj
Małgorzata StopyraLubaczówPubliczne Gimnazjum nr 2 im. Jana III SobieskiegoWitold DubanikIII c2668» głosuj
Magdalena AdamczakWysocko WielkiePubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Anzelmy Marii MatuszczakDorota GrzywaczV1303» głosuj
Daria GuzekZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia SzalkiewiczIII1066» głosuj
Bartosz KołodziejekZduńska WolaII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIPaweł DzwonikIII980» głosuj
Kamil KrawczykParchówGimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w PolkowicachElżbieta Kich-WiśniewskaIII972» głosuj
Aleksandra KopycińskaLO im. Mjra Henryka SucharskiegoEwa NowakowskaIII905» głosuj
Monika PiotrowskaJelenia GóraGimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej GórzeBeata ToczekIII813» głosuj
Karolina MamcarzZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława GrabskiegoZofia SzalkiewiczIV796» głosuj
Adam RozworaŚroda Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Środzie Wlkp.Elżbieta BuczkowskaV764» głosuj
Angelika PatelakZielona GóraGimnazjum nr 6 w Zielonej GórzeSławomir BaranowskiIII627» głosuj
Wojciech GromskiOstrów WielkopolskiSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.Łukasz Mikołajczyk570» głosuj
Wojciech MarokŚroda Wlkp.Niepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaI547» głosuj
Joanna AugustPoznańGimnazjum nr 11 w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachIII525» głosuj
Agnieszka ChlebnaJelenia GóraZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. WyspiańskiegoBogdan HelikIII494» głosuj
Piotr KuftaNowogardPubliczne Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w NowogardzieIrena JuszczykIII487» głosuj
Mateusz WojtczakLO im. Mjra Henryka SucharskiegoEwa NowakowskaIII422» głosuj
Kacper KrólSkarżysko KościelneSzkoła Podstawowa w Zespole szkół PublicznychDorota Gibas421» głosuj
Daria WęcławiakŚroda Wlkp.Liceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.Anna PodbielskaII369» głosuj
Zuzanna WalczakGnieznoGimnazjum Nr 4 im. Polskich NoblistówMaria MaćkowiakII350» głosuj
Zofia BuszewskaOstrów WielkopolskiPubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Anzelmy Marii MatuszczakDorota GrzywaczVI350» głosuj
Kinga OskwarekTrzebuniaPubliczne Gimnazjum nr 3 im Ks. J. TwardowskiegoAdam PawlikowskiII339» głosuj
Jakub Mikołaj JędrzejewskiOstrów WielkopolskiPubliczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Św. Jana Bosko w Ostrowie Wlkp.Dorota GrzywaczIII333» głosuj
Florentyna NaumowiczJelenia GóraZespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. St. WyspiańskiegoBogdan HelikIII323» głosuj
Filip SporniakKrakówPOSM II st. im. F. Chopina w KrakowieElżbieta MarczykVI B297» głosuj
Aleksandra NiedzielskaRadomEuropejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna MaciejewskaII269» głosuj
Natalia Kamila OsmelakWołowiecPubliczne Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w NowogardzieIrena JuszczykIII260» głosuj
Barbara KrawczykŁowiczGimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera w ŁowiczuMirosława WalczakIII242» głosuj
Agata SkowrońskaJelenia GóraGimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej GórzeBeata ToczekIII237» głosuj
Natalia JaworskaGnieznoGimnazjum Nr 4 im. Polskich NoblistówMaria MaćkowiakII228» głosuj
Maksymilian ParkitnyKowarySzkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa GielniakaHenryk ManieckiV213» głosuj
Laura OgorzałekLubawkaGimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w ZSP w LubawceAnna MatysiakI210» głosuj
Izabela SkrzątekStarachowiceGimnazium nr1 im.gen.Antoniego Hedy "Szarego"Emilia KorneckaII209» głosuj
Szymon GwóźdżKramskZS Górniczo-Energetycznych im. Stanisława StaszicaJanusz KamińskiII202» głosuj
Jakub JarkaStobnoLiceum Ogólnokształcące i. S. Staszica w TrzcianceMarzena SzułczyńskaII191» głosuj
Aleksandra SzczepaniakLubawkaGimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w ZSP w LubawceAnna MatysiakI189» głosuj
Hubert ObrzutLubawkaGimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w ZSP w LubawceAnna MatysiakIII181» głosuj
Dominika ChrzanKowarySzkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa GielniakaHenryk ManieckiVI175» głosuj
Wojciech JaśkowiakGnieznoGimnazjum Nr 4 im. Polskich NoblistówMaria MaćkowiakII165» głosuj
Marta HaydzionySzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.Łukasz Mikołajczyk155» głosuj
Anna KolbuszŚwiętoszówZespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieKrystyna KozakIII150» głosuj
Damian SztejkowskiPolkowiceGimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w PolkowicachElżbieta Kich-WiśniewskaIII147» głosuj
Izabela WierzbińskaBielskoNiepubliczne Gimnazjum w BielskuBarbara GutkowskaII123» głosuj
Sara OskwarekTrzebuniaPubliczne Gimnazjum nr 3 im Ks. J. TwardowskiegoAdam PawlikowskiI120» głosuj
Aleksandra MajchrowskaNowa SólGimnazjum nr 6 w Zielonej GórzeSławomir BaranowskiIII109» głosuj
Jakub JastrząbŚroda Wlkp.Zespół Szkół Akademickich Gimnazjum w Środzie Wlkp.Katarzyna JastrząbII105» głosuj
Maria HofmanKleczewGimnazjum im. Noblistów Polskich w KleczewieElżbieta RaźnaIII104» głosuj
Kamil PiechowiakLubońVIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w PoznaniuMarek GreflingI87» głosuj
Jolanta NaskrętZielona GóraGimnazjum nr 6 w Zielonej GórzeSławomir BaranowskiIII86» głosuj
Kaja KowalskaNowogardSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w NowogardzieBeata KuligowskaVI76» głosuj
Helena StaszakAntoninSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.Łukasz MikołajczykVI63» głosuj
Magdalena KudlewskaŚwiętoszówZespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieKrystyna KozakVI60» głosuj
Patrycja ZięciakWojcieszynSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w NowogardzieBeata KuligowskaVI59» głosuj
Mateusz JagiełłoŁowiczGimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera w ŁowiczuMirosława WalczakIII55» głosuj
Natalia SchmidtKowarySzkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa GielniakaHenryk ManieckiVI50» głosuj
Klaudia Weronika PasikWołowiecPubliczne Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w NowogardzieIrena JuszczykIII48» głosuj
Nikola BartnickaMiętnoSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w NowogardzieBeata KuligowskaVI42» głosuj
Kamil WzgardaKarolinkiGimnazjum w Sierakowie im. A.O.Przyjmy-PrzyjemskiegoPiotr MosiekI41» głosuj
Miłosz SiwakCzempińVIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w PoznaniuMarek GreflingII37» głosuj
Mikołaj DziedzicTrzciankaLiceum Ogólnokształcące i. S. Staszica w TrzcianceMarzena SzułczyńskaII36» głosuj
Justyna WojszIV Liceum Ogólnokształcące im. E. Szczanieckiej w ŁodziKatarzyna FeldeIII26» głosuj
Kamil WatkowskiLO im. Mjra Henryka SucharskiegoEwa NowakowskaII23» głosuj
Kinga SzpunarŚwiętoszówZespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieKrystyna KozakVI23» głosuj
Filip MaciejakRawiczGimnazjum w Sierakowie im. A.O.Przyjmy-PrzyjemskiegoPiotr MosiekI22» głosuj
Jerzy SzuniewiczPoznańVIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w PoznaniuMarek GreflingIII21» głosuj
Michał PrzygodaPolkowiceGimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w PolkowicachElżbieta Kich-WiśniewskaIII21» głosuj
Marcelina WojszIV Liceum Ogólnokształcące im. E. Szczanieckiej w ŁodziKatarzyna FeldeIII20» głosuj
Jakub OrdyńskiŚwiętoszówZespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieKrystyna KozakVI18» głosuj
Monika OstafinTrzebuniaPubliczne Gimnazjum nr 3 im Ks. J. TwardowskiegoAdam PawlikowskiII17» głosuj
Marta BeskaŚwiętoszówZespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieKrystyna KozakVI17» głosuj
Natalia MoszczyńskaIV Liceum Ogólnokształcące im. E. Szczanieckiej w ŁodziKatarzyna FeldeIII14» głosuj
Nikola TaborGimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej GórzeBeata ToczekII9» głosuj
Jakub SułkowskiŚwiętoszówZespół Szkół im. Unii Europejskiej w ŚwiętoszowieKrystyna KozakI7» głosuj
Sebastian JemilianowiczWierzbięcinZesoół Szkół Ogólnokształcących nr 1, I Liceum OgólnokształcąceKarina SurmaII6» głosuj
Jakub PiechowiakPoznańLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachIII3» głosuj
Kinga AugustyniakMiłaczewekGimnazjum w MalanowieSłąwomir PrętczyńskiII3» głosuj
Ewa PajorPęgówZS Górniczo-Energetycznych im. Stanisława StaszicaJanusz KamińskiIII2» głosuj
Jakub PospiechStargard SzczecińskiGimnazjum nr 4 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich w Stargardzie Szczec.Jolanta FaryńskaIII2» głosuj
Teodor CzyżŚwiebodzinPubliczne Gimnazjum nr 1 im. M. KopernikaEwa ChodkiewiczI2» głosuj
Michał BojczukSkarżysko KamiennaPrywatne Gimnazium w Skarżysku-KamiennejEwa BaińskaIII1» głosuj
Karol SosnowskiKielceKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława KostkiJacek KopećIII1» głosuj
Michał UrbanowiczŚwiebodzinPubliczne Gimnazjum nr 1 im. M. KopernikaEwa ChodkiewiczIII1» głosuj
Patrycja ZięcikŚwiebodzinPubliczne Gimnazjum nr 1 im. M. KopernikaEwa ChodkiewiczI1» głosuj
Danuta SibilskaKórnikGimnazjum im. Władysława Hr. Zamoyskiego w KórnikuMarzena DominiakIII1» głosuj
Jan KamaszewskiNekielkaGimnazjum im. Władysława Hr. Zamoyskiego w KórnikuMarzena DominiakIII1» głosuj
Natalia StefaniakGrąbkówGimnazjum w MalanowieSłąwomir PrętczyńskiI1» głosuj
Przemysław ŁabuńStargard SzczecińskiGimnazjum nr 4 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich w Stargardzie Szczec.Jolanta FaryńskaI1» głosuj
Jakub KorgolZespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 1 w KrakowieMagdalena MazurIII A0» głosuj
Aleksandra ZagórskaTranówLiceum Akademickie Korpusu KadetówMarek WesołowskiII0» głosuj
Aneta GruszeczkaŚwiebodzinPubliczne Gimnazjum nr 1 im. M. KopernikaEwa ChodkiewiczI0» głosuj
Michał ŁączakŚwiebodzinPubliczne Gimnazjum nr 1 im. M. KopernikaEwa ChodkiewiczIII0» głosuj
Anna ChojnackaFeliksówGimnazjum w MalanowieSłąwomir PrętczyńskiIII0» głosuj
Adrianna StrzemeckaStargard SzczecińskiGimnazjum nr 4 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich w Stargardzie Szczec.Jolanta FaryńskaIII0» głosuj
Hanna BrauzePoznańSzkoła Podstawowa nr 5 w Poznaniu im. R. TrauguttaMirosława Grzemba-WojciechowskaVI0» głosuj
Jakub KowalskiPoznańSzkoła Podstawowa nr 5 w Poznaniu im. R. TrauguttaMirosława Grzemba-WojciechowskaV0» głosuj
?
bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego